Haberler

Yuva_Derneği / Haberler  / Çevre Okuryazarlığı İletişim Ağı Projesi Açılış Konferansı 1 Temmuz’da Gerçekleştireceğiz

Çevre Okuryazarlığı İletişim Ağı Projesi Açılış Konferansı 1 Temmuz’da Gerçekleştireceğiz

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Kyoto Club (İtalya) ortaklığı ile yürüttüğü Çevre Okuryazarlığı İletişim Ağı Projesi kapsamında, 1 Temmuz 2020’de saat 14.00’da projeyi tanıtmak ve Küresel Okuryazarlık Ağını kurmak için çevrimiçi bir buluşma (Zoom Webinar) düzenliyoruz. 

Küresel Okuryazarlık Ağı (KOZA), doğa ile daha uyumlu yaşamanın yollarını araştıran ve uygulayan “küresel okuryazar” bireylerin artmasına katkıda bulunma vizyonuyla kuruluyor. 

KOZA ile STK’ların, sivil girişimlerin ve yerel yönetimlerin çevre eğitimi alanında güçlerini birleştirmeleri, eğitsel ve kurumsal kapasitelerini geliştirmeleri ve çevre okuryazarlığının gelişimine birlikte eğitimler ve savunuculuk faaliyetleri düzenleyerek katkıda bulunmaları hedefleniyor. 

Webinara kimler katılabilir?

  • Ankara, Balıkesir, Çanakkale, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir ve Mersin’de faaliyet yürüten,
  • Çevre eğitimi alanında çalışan, çalışmak isteyen ya da eğitim içeriklerine katkı sunabilecek tüm dernekler, vakıflar, sivil toplum ağları ve platformları, meslek örgütleri ve kent konseyleri ile,
  • Belediyelerin ilgili birimleri webinara davetlidir. 

Webinara kayıt olmak için https://zoom.us/webinar/register/WN_Av4Guo8lTyCgebs1Wo7bxA bağlantısını tıklayın. Webinara katılım 100 kişi ile sınırlıdır. Son kayıt tarihi 29 Haziran 2020, saat 20.00’dir. 

Soru ve önerileriniz için bize yazın: [email protected]