Gönüllü Başvurusu

YUVA gönüllüsü olmak istediğiniz için çok mutlu olduk! Dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek için birlikte yapacağımız daha çok iş var.

Çocuklar, gençler ve yetişkinler için çoğulcu ortamlar yaratarak, sosyal katılım ve uyumu destekleyecek çalışmalar yapıyor ve toplumsal barışa katkı sağlamak istiyoruz.

Heyecanlandıysanız, okumaya devam edin.

Eğer “Çocuklarla ve gençlerle çalışmayı çok seviyorum, eğitim pedagojisi ve/veya atölye çalışmaları konusunda bilgi ve deneyimim var. Çocuklara, gençlere ve yetişkinlere yönelik çeşitli atölye çalışmalarına ve okula destek eğitimlerine haftada en az 2 saat gönüllü katkı sunabilirim” diyorsanız sizleri Ümraniye/İstanbul veya Kırıkhan/Hatay Saha ofisimizdeki çalışmalara katılmak üzere aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Peki, beraber neler yapabiliriz?
• Alternatif, farklılaştırılmış eğitim ve öğrenme ortamları yaratabiliriz.
• Eğlenceli oyunlar ile öğrenmeyi destekleyebiliriz.
• Sosyal uyumu destekleyici çalışmalar düzenleyebiliriz.
• İlgi ve merak alanlarınızı yapılandırılmış çalışmalara dönüştürebiliriz.
• Örneğin; İngilizce konuşma kulübü, çocuklar için matematik etüdü, gençler için müzik atölyesi, kadınlar için el becerilerini geliştirici atölye, engellilere yönelik çalışmalar düzenleyebilir veya devam eden atölye çalışmalarında kolaylaştırıcıya yardım edebilirsiniz.
• Destek olurken, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bizlere katılmak isterseniz, www.yuva.org.tr adresinde yer alan online gönüllü başvuru formunu doldurmanızı ve özgeçmişinizi aşağıda belirtilen e-posta adresine göndermenizi rica ediyoruz.  Kırıkhan/Hatay ofisi için nurgul.elcik@yuva.org.tr adresine gönderebilirsiniz.)