Gizlilik Politikası

Yuva_Derneği / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu doküman, Koşuyolu Mahallesi, Katip Salih Sokak No:38 Kadıköy, İSTANBUL adresinde mukim Yuva Derneği www.yuva.org.tr adresindeki resmi web sitesinin kullanılması esnasında web sitesine iletilen kişisel verileri tanımlamak, kullanımını tarif etmek, gizlilik esaslarını belirtmek amacıyla hazırlanmıştır. www.yuva.org.tr adresini ziyaret eden ziyaretçi ve kullanıcılar işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılmaktadır.

Kişisel Bilgiler Nelerdir?

Kişisel bilgiler; ad soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi kapsamaktadır. Kredi Kartı, Bankamatik Kartı ve BKM Ekspress Hesap bilgileri gibi bağışa konu olan kişisel veriler YUVA Web Sitesi ve veritabanına kaydedilmemekte ve saklanmamaktadır.

Yuva Derneği Kişisel Bilgileri Ne Amaçla ve Nasıl Kullanır?

Yuva Derneği, ziyaretçi ve kullanıcıları doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamadan; verimlilik çalışmaları, tanıtım ve iletişim faaliyetleri için kişisel bilgilerle her türlü nicel çalışmayı gerçekleştirebilir.

Yuva Derneği, ziyaretçilerine daha iyi bir kullanım deneyimi sunabilmek için teknik bir iletişim dosyası olan çerez kullanmaktadır. Çerez Politikası’na buradan ulaşabilirsiniz.

Yuva Derneği ziyaretçi ve kullanıcıların www.yuva.org.tr üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, hiçbir koşulda üçüncü kişilerle paylaşmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Saklanması

Yuva Derneği, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Yuva Derneği’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Yuva Derneği’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Web sitesi kullanıcıları, kendilerine ait hangi verilerin saklandığını öğrenme hakkına sahiplerdir. Konuyla ilgili taleplerini [email protected] adresine “Kişisel Veri Sorgusu” başlıklı bir e-posta iletebilirler.