Mesleki Eğitim

Mesleki eğitim ve beceri geliştirme programlarıyla yetişkinlerin kendine yeten bireyler olmasını hedefliyoruz. Vasıflı, yarı vasıflı ve vasıfsız işgücüne odaklanan mesleki eğitim alanlarını, bölgedeki açık istihdam alanlarını, hedef kitlenin taleplerini göz önünde bulundurup, karar verici ve işveren görüşlerini içeren “piyasa araştırması” süreci gerçekleştirerek belirliyoruz. İstihdam garantili iş gücü yetiştirme ve kendi işini kuracaklara yönelik eğitimler düzenliyoruz, ayrıca Yoğunlaştırılmış Türkçe Dil Eğitimi Programı ve Girişimcilik Eğitimi veriyoruz ve İşkur’a kayıt süreçlerini de destekliyoruz.

Mesleki Eğitim kapsamında yürütülen programlar:

Hasta Kabul Kayıt Görevlisi, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri (Kuaförlük), Pastacılık Eğitimleri (Mutfak Sanatları Eğitimi), Giyim ve Tekstil Endüstrisi, Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Yiyecek Servisi (Garsonluk), Bakım ve Onarım Eğitimleri (Elektrik, Klima, Bilgisayar), Doğalgaz Bina İçi Tesisatı, , Bitki Yetiştiriciliği, Ayakkabı Üretimi, Yün ve Örgü İşlemeciliği, Tesisat ve İklimlendirme, Yapı ve İnşaat eğitimleri.

Programa katılan yetişkinler bir yandan mesleki eğitim programımıza, diğer yandan ilke ve değerlerimiz çerçevesinde oluşturduğumuz eğitim programlarına ve aktivitelere dahil oluyor.

Galeri